NASZE PLATFORMY SPRZEDAŻOWE:

Meble i architektura ogrodowa

Akcesoria i wyposażenie ogrodzenia

Ogród w stylu holenderskim i francuskim

W tym ogrodzie dominować będą głównie tulipany i inne kwiaty cebulowe. Kolejnym charakterystycznym elementem dla ogrodu w stylu holenderskim i francuskim są formowane żywopłoty, tworzące niebanalne kształty. Składnikiem uzupełniającym ten typ ogrodu będą fontanny, rzeźby oraz oczka wodne.

Ogród w stylu nowoczesnym

Jest najbardziej popularny wśród inwestorów. Jest doskonałym uzupełnieniem i idealnie komponuje się domami w stylu nowoczesnym. Wyróżnia się łatwością utrzymania oraz komfortem użytkowania. Ogród taki powinien być wyposażony w basen i taras, a uzupełnieniem powinny być elementy oświetleniowe, które oprócz swojej funkcji są też ozdobą. Kolorystyka ogrodu nowoczesnego jest stonowana, dominuje tu oczywiście zieleń, przeplatana z neutralnymi kolorami takimi jak beż, biel, szarość.

Ogród w stylu japońskim

Charakteryzuje się przede wszystkim ładem i harmonią. Uporządkowany i stworzony z  niezwykłą precyzją ogród, gdzie każde drzewo jest idealnie formowane i dokładnie zaplanowane. W ogrodzie japońskim przeważają formy kuliste, lub drzewka stylizowane na bonsai. Charakterystyczny dla tego stylu ogrodu jest również motyw wodny, mostek oraz ścieżki ułożone z podobnych do siebie kamieni. Głównie dominuje tu zieleń, kwiaty natomiast są rzadkością.

Ogród w stylu wiejskim

Przeznaczony jest dla osób ceniących sobie naturę. Cechą charakterystyczną ogrodów w sylu wiejskim są spontaniczne nasadzenia, drewniane ławeczki, studnie oraz właściwie wszystkie rodzaje kwiatów, w tym kwiaty polne.