NASZE PLATFORMY SPRZEDAŻOWE:
Oszczędzasz 10%

ATLAS silikon sanitarny ARTIS 310 ml

Stara cena: 26,72 
24,05 
Oszczędzasz: 2,67  (10%)
ARTIS SILIKON
On backorder
+

ATLAS silikon sanitarny ARTIS 310 ml - silikon przeznaczony do wewnątrz i na zewnątrz budynków, do łazienek, kuchni, łaźni, pralni, korytarzy, na schody, tarasy, balkony i elewacje. Zalecany do uszczelniania krawędzi styku okładziny i wyposażenia pomieszczenia, wykonywanie spoin dylatacyjnych. Służy do spoinowania płytek ceramicznych, gresowych i klinkierowych, ceramiki sanitarnej, impregnowanego drewna, szkła, porcelany, aluminium anodowanego, stali nierdzewnej, powierzchni emaliowanych itp.

System COLOR PROTECT– przedłuża trwałość koloru - zapobiega powstawaniu przebarwień i wykwitów, zwiększa odporność na zabrudzenia, promieniowanie UV oraz działanie olejów i detergentów. Silikon stwarza niesprzyjające warunki  dla rozwoju grzybów i pleśni. Jest trwale elastyczny - zachowuje wysoką elastyczność podczas całego okresu eksploatacji, utwardza się bez skurczu, kompensuje odkształcenia do 25 % swej szerokości; umożliwia silikonowanie okładzin na stabilnych płytach drewnopochodnych i g-k, na ogrzewaniu podłogowym i podtynkowym.

 

Zobacz wzornik kolorów i wybierz odpowiednią fugę.

 

Właściwości:

  • intensywne i trwałe kolory na lata
  • odporny na grzyby i pleśń
  • trwale elastyczny
  • odporny na promienie UV
  • stanowi element systemu wykańczania okładzin z płytek – wraz z odpowiadającymi mu kolorystycznie fugami, flizówkami ATLAS.

 

Dane techniczne:

Temperatura stosowania:
od +5 °C do +40 °C
Max głębokość spoiny: 
14 mm
Szerokość spoiny:
4-25 mm
Czas obróbki:
do ok. 15 min.
Lekki ruch pieszy:
po około 3 godzinach
Pełne obciążenie:
po około 24 godzinach
Zużycie:
280 ml/11 mb/przekrój spoiny 4x6 mm

Ogólne

Producent:
ATLAS