NASZE PLATFORMY SPRZEDAŻOWE:
Oszczędzasz 10%

Biały elastyczny klej do płytek ATLAS PLUS BIAŁY, 5 kg

Stara cena: 24,60 
22,14 
Oszczędzasz: 2,46  (10%)
PL-B-5
On backorder
+

Biały, elastyczny klej do płytek ATLAS PLUS, 5 kg - klej odkształcalny S1 typu C2TE - klej do płytek zalecany do okładzin z kamienia naturalnego i sztucznego, np. marmuru, wewnątrz i na zewnątrz budynków Wskazany do okładzin narażonych na wyjątkowo trudne warunki użytkowania: na płyty OSB i g-k, stare płytki, na tarasy, elewacje i systemy grzewcze. Idealny do mozaiki szklanej i na kominki. Służy do przyklejania płytek małego, średniego i dużego formatu, o wysokiej nasiąkliwości, kamiennych, ceramicznych, cementowych itp.

Przeznaczony do okładzin z płytek o dużej nasiąkliwości, z kamienia naturalnego i sztucznego, np. marmuru – klej zawiera biały cement i nie powoduje przebarwień, jakie mogą wystąpić w kontakcie z szarym cementem. Idealny do przyklejania mozaiki szklanej i do łączenia luksferów – ze względu na wysoką przyczepność i biały cement. Zalecany jest do przyklejania okładzin narażonych na wyjątkowo trudne warunki użytkowania – spowodowane niestandardowym charakterem podłoża oraz negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Idealny do okładzin narażonych na odkształcenia – dzięki wysokiej odkształcalności kompensuje naprężenia:

  • termiczne - na balkonach, tarasach, elewacjach, kominkach, ogrzewaniu podłogowym i ściennym,
  • mechaniczne - na stropach drewnianych, płytach g-k, , na elastycznych hydroizolacjach typu WODER E, WODER W lub WODER DUO. 

Umożliwia mocowanie płytek na trudnych podłożach - takich jak: płyty OSB, lastryko, „płytka na płytkę”, a także silnie przylegające nośne warstwy malarskie (np. lamperie olejne), z mas bitumicznych (po parkietach), z klejów (po płytkach PVC) itp.

Właściwości:

  • chroni przez przebarwieniami
  • zawiera biały cement
  • wysoce elastyczny
  • klejenie płytek "od góry"
  • wydłużony czas otwarty

 

Dane techniczne:

Temperatura stosowania:
od +5 °C do +25 °C
Min/max. grubość kleju:
2 mm / 10 mm
Wchodzenie na posadzkę:
Po około 24 godzinach
Fugowanie:
Po około 24 godzinach
Pełne obciążenie:
Po około 3 dniach
Typ:
C2TE

Ogólne

Producent:
ATLAS