Latarki LED

TS689
5400 
100 produkt(y)
Wygodna latarka wyposażona w 19+18 żarówek LED emitujących mocne i energooszczędne światło. Wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh oraz czasie pełnego ładowania nieprzekraczającym 8 godzin, gwarantujące długi czas pracy na jednym ładowaniu. Ergonomiczna budowa zapewnia doskonały chwyt zarówno podczas pieszych wędrówek, jak i precyzyjnych czynności manualnych.
TS1875
5800 
100 produkt(y)
Mocna latarka akumulatorowa wyposażona w żarówkę główną o mocy 5W oraz 20 dodatkowym żarówek energooszczędnych SMD LED emituje mocne i długie światło, które doskonale sprawdza się w terenie. Zasilana akumulatorem o pojemności 2000mAh ładującym się do pełna w pół dnia zapewnia wiele godzin nieprzerwanej pracy. Czytelna lampka kontrolna informuje o zakończeniu ładowania, umożliwiając natychmiastowe użytkowanie. A dzięki poręcznej budowie, korzystanie z latarki jest wygodne i komfortowe.
TS1102
7500 
100 produkt(y)
Poręczna latarka czołowa z mocną żarówką CREE T6 XML o mocy 9W emituje mocne światło doskonałe do outdoorowych prac po zmroku. Regulowany ZOOM obrotowy umożliwia precyzyjne dostosowanie promieniu światła, ułatwiając oświetlanie konkretnych elementów. Trzy tryby światła – pełny, ograniczony i migający pozwalają dopasować natężenie oświetlenia do panujących warunków. Zasilana trzema bateriami AAA chronionymi obudową z klasą wodoszczelności IPX3 zapewnia nieprzerwaną pracę w każdych warunkach nawet przez 16 godzin.
TS1868
7900 
100 produkt(y)
Profesjonalna latarka czołowa wyposażona w mocną żarówkę główną XG-2 oraz dwie żarówki dodatkowe COB emitujące światło o mocy 300 lumenów gwarantuje wydajne źródło światła w każdych warunkach. Zasilana akumulatorem o pojemności 1500mAh ładowanym do pełna w 3 godziny zapewnia nieprzerwaną pracę nawet przez całą noc. Trzy tryby światła – wszystkie żarówki, COB 100% oraz COB 50% umożliwiają wygodne dostosowanie natężenia światła do warunków pogodowych. Wyposażona w wygodny przycisk umożliwia szybkie sprawdzenie poziomu akumulatora i pewne zaplanowanie czynności bez ryzyka utraty oświetlenia.
TS1865
4400 
100 produkt(y)
Kompleksowa latarka czołowa z żarówką CREE XPG o mocy 5W oraz tylną żarówką COB o mocy 5W emitującą czerwone światło doskonale sprawdzi się podczas grupowych kempingów. Wbudowany gwizdek SOS umożliwiają łatwe wezwanie pomocy w przypadku odłączenia się od grupy. Różnokolorowa lampka główna emitująca zielony i czerwony kolor umożliwia łatwe podzielenie grupy na dwa zespoły sprzyjające grom terenowym. Zasilana trzema bateriami AAA umożliwia komfortowe użytkowanie przez całą noc.
TS1884
11900 
100 produkt(y)
Poręczna latarka akumulatorowa wyposażona w wyjątkowo mocną żarówkę o CREE LED T6 XML 10W emitująca jasny snop światła o natężeniu 450 lumenów. Dzięki 3 trybom świecenia: pełnym, częściowym oraz migającym latarka równie dobrze sprawdzi się wewnątrz budynków, na zewnątrz podczas niesprzyjających warunków pogodowych oraz w roli światła alarmowego. Zasilana baterią o pojemności 2500mAh ładowaną do pełna w 6 godzin gwarantuje źródło mocnego światła nawet przez całą noc. W zestawie z wygodnym zaczepem minimalizującym ryzyko zgubienia oraz kablem USB do ładowania urządzenia.
TS682
6700 
100 produkt(y)
Poręczna latarka z żarówką LED o mocy 3W i żywotności 100 000 godzin emituje mocne, jasne światło, skutecznie oświetlając bliskie i odległe ciemności. Wbudowany akumulator o pojemności 4000mAh ładowany do pełna w 8 godzin gwarantuje długi czas pracy nawet w trybie ciągłego oświetlania. Poręczna obudowa ułatwia manewrowanie latarką nawet w ekstremalnych warunkach.
TS1197
9900 
100 produkt(y)
Wygodna latarka czołowa wyposażona w mocną żarówką CREE T6 XML o mocy 10W oraz dwie dodatkowe żarówki COB LED 1W emituje jasne światło doskonale oświetlające ciemności w budynku i na zewnątrz. Wyposażona w pojemny akumulator 2000mAh wymienny na 3 baterie AAA gwarantuje stałe źródło światła, niezależnie od poziomu naładowania. Wodoszczelna obudowa o stopniu ochrony IPX4 gwarantuje bezpieczne użytkowanie nawet przy kontakcie z wodą. Regulowane opaski zdobione kolorowymi okręgami podkreślają charakter latarki.
TS1866
6200 
100 produkt(y)
Profesjonalna latarka czołowa z mocną żarówką CREE XPG 3 LED emitującą światło o mocy 270 lumenów doskonale oświetla ciemności zarówno w budynku, jak i w terenie. Wyposażona w funkcję 3 trybów oświetlenia – 100%, 50% oraz migający gwarantuje wygodne korzystanie o każdej porze dnia i nocy zarówno w garażu, jak i podczas nocnego biwakowania. Obrotowy ZOOM ułatwia dopasowanie promieniu światła to panujących warunków, umożliwiając stworzenie wąskiej i jasnej wiązki światła. Zasilana dwiema bateriami AA emituje mocne światło nawet przez 8 godzin bez przerwy.
TS1198
9400 
100 produkt(y)
Profesjonalna latarka czołowa wyposażona w 3 mocne źródła światła z żarówką główną CREE T6/10W oraz 2 żarówkami pomocniczymi 1W COB LED emituje światło o natężeniu 360 lumenów. Wodoodporna budowa oznaczona klasą IPX4 zapewnia komfortowe użytkowanie w każdych warunkach pogodowych. Zasilana 2 bateriami litowo-jonowymi o pojemności 2000mAh gwarantuje nieprzerwaną pracę nawet przez całą noc. A dzięki kolorowym wzorom na paskach dostosowanych do swobodnej regulacji, urządzenie wyróżnia się na tle standardowych lamp czołowych.
TS1196
9500 
100 produkt(y)
Profesjonalna latarka czołowa z główną żarówką CREE T6 XML o mocy 10W oraz dwie dodatkowymi żarówkami LEITESI LED zapewniają jasny i precyzyjny promień światła w środku i na zewnątrz. Wyposażona w wodoodporną obudową IPX4 oraz baterię akumulatorową o pojemności 2000mAh gwarantuje wiele godzin pracy nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Dzięki wygodnej funkcji ZOOM lampka umożliwia wykonywanie precyzyjnych czynności jak naprawa silnika dzięki skupionej wiązce światła. W zestawie z eleganckim pudełkiem doskonałym na prezent.
TS1103
5398 
100 produkt(y)
Lekka i wygodna latarka czołowa wyposażona w wydajną żarówkę CREE XP – E Q5 o mocy 7W zapewnia jasny i precyzyjny promień światła zarówno w budynku, jak i na zewnątrz. Intuicyjny ZOOM obrotowy umożliwia wygodne dostosowanie promienia światła, ułatwiając wykonywanie precyzyjnych czynności lub oświetlanie większych połaci terenu. Trzy tryby światła – pełny, ekonomiczny oraz migający, pozwalają dostosowanie natężenia światła do warunków pogodowych oraz stworzenie świetlnego punktu alarmowego. Zasilany 3 łatwo wymienialnymi bateriami AAA, zapewnia do 16 godzin pracy bez przerwy.
TS1146
10900 
100 produkt(y)
Wygodna latarka czołowa wyposażona w mocną żarówkę CREE T6 XML o mocy 10W, zamknięta w wodoodpornej obudowie spełniającej normy IPX4 sprawdzi się w nawet ekstremalnych warunkach. Wbudowany zasilacz i baterie akumulatorowe o pojemności 2000mAh gwarantują komfortowe użytkowanie przez wiele godzin. Trzy tryby świecenia – 100%, 50% i migający ułatwiają dostosowanie oświetlenia do warunków zewnętrznych, zapewniając mocne i jasne światło. A dzięki funkcji ZOOM lampka umożliwia łatwą i wygodną zmianę zakresu oświetlanego pola.
TS1195
10400 
100 produkt(y)
Wygodna latarka czołowa z żarówką CREE T6 XML o mocy 10W doskonale sprawdza się podczas wieczornej aktywności w terenie. Zasilana bateriami akumulatorowymi o pojemności 2000mAh gwarantuje precyzyjne oświetlanie przez wiele godzin. Dzięki trzem trybom świecenia – 100%, 50%, migający – oraz wodoodpornej obudowie IPX4 lampka może pełnić funkcję latarki wewnętrznej, zewnętrznej lub alarmowej.  Dla większego komfortu użytkowania wyposażona w funkcję ZOOM ułatwiającą regulowanie wielkości wiązki światła.
TS1151
7900 
100 produkt(y)
Poręczna latarka survivalowa z 3 trybami świecenia: pełnym, częściowym oraz migającym oświetli każdy zakamarek w lesie oraz budynku. Wyposażona w mocną żarówkę CREE T6 XML 10W oraz funkcję ZOOM emituje mocny promień światła, skutecznie oświetlając bliskie i odległe ciemności. Zasilana baterią akumulatorową o pojemności 2000mAh zapewnia wiele godzin nieprzerwanej pracy. Wykonana z wodoodpornej obudowy IPX4 sprawdzi się podczas nocnych wypraw na ryby.
TS1154
8500 
100 produkt(y)
Profesjonalna latarka typu survival CREE T6 XML 10W emitującą mocny i jasny snop światła skutecznie oświetlający bliskie i dalekie ciemności. Dzięki 3 trybom świecenia – pełnym, częściowym oraz migającym, latarka sprawdza się na otwartych przestrzeniach, w zamkniętych pomieszczeniach oraz w roli ostrzegawczej. Wykonana z wodoodpornej obudowy IPX4 oraz wyposażona w zasilacz, ładowarkę samochodową, baterię akumulatorową o mocy 2000mAh oraz wkład na baterie AAA, latarka jest gotowa do pracy w każdych warunkach.
TS1145
8300 
100 produkt(y)
Regulowana latarka czołowa z wydajną żarówką CREE T6 XML o mocy 10W zapewnia jasny i długi snop światła skutecznie oświetlający wszystkie ciemności. Dzięki 3 trybom świecenia – pełnym, połowicznym i migającym – lampka równie skutecznie sprawdza się w pomieszczeniu, na zewnątrz oraz roli alarmowej. Intuicyjna funkcja ZOOM umożliwia szybkie zmniejszanie i powiększanie oświetlanego pola, ułatwiając wykonywanie precyzyjnych czynności. Wyposażona w wydajny zasilacz o pojemności 2000mAh gwarantujący wiele godzin nieprzerwanej pracy.