NASZE PLATFORMY SPRZEDAŻOWE:

TS 32/9-A EM Pompa do odwadniania piwnic, chłodzona wodą, A = z wyłącznikiem pływakowym

909,54 
6043943
W magazynie
+

TS 32/9-A EM Pompa do odwadniania piwnic, chłodzona wodą, A = z wyłącznikiem pływakowym

Pompa zatapialna jako urządzenie blokowe z silnikiem zatapialnym z chłodzeniem płaszczowym, z wbudowanym termicznym zabezpieczeniem przed przeciążeniem. Uchwyt transportowy i kabel zasilający z wtyczką z uziemieniem standardowo zamontowane bezpośrednio na urządzeniu. Wysoki stopień niezawodności jest zapewniony przez uszczelnienie wału złożone z uszczelnienia mechanicznego po stronie pompy i pierścienia uszczelniającego wału po stronie silnika, jak również podłączony z przodu separator zanieczyszczeń i olejową komorę separacyjną.
Zastosowanie
Pompy zatapialne do odwadniania i wody brudnej typoszeregu Drain-TS są wykorzystywane:
Do automatycznego opróżniania wykopów i studzienek
Do osuszania podwórzy i piwnic zagrożonych zalaniem
Do obniżenia poziomu wody powierzchniowej, jeżeli zanieczyszczona woda nie spływa do kanalizacji dzięki naturalnemu spadkowi terenu.
Pompy nadają się do przetłaczania lekko zanieczyszczonej wody, deszczówki, wody drenażowej oraz wody popłucznej. Są zwykle ustawiane pod wodą (zatopione) i można je zamontować wyłącznie w pozycji pionowej – w ustawieniu stacjonarnym lub przenośnym. Ze względu na zastosowanie chłodzenia płaszczowego eksploatacja pomp jest również możliwa w wynurzeniu.