NASZE PLATFORMY SPRZEDAŻOWE:
Oszczędzasz 10%

Uelastyczniona zaprawa klejowa do płytek, ATLAS 25 kg

Stara cena: 25,96 
23,36 
Oszczędzasz: 2,60  (10%)
GLE-25
W magazynie
+

ZAPRAWA KLEJOWA UELASTYCZNIONA ATLAS - klej uniwersalny typu C1T - klej do płytek przeznaczony do łazienek, kuchni, korytarzy oraz do wykonywania okładzin na niewielkich powierzchniach na zewnątrz budynków. Służy do przyklejania płytek o małym i średnim formacie, ceramicznych (glazura, terakota, gres, mozaika), cementowych, kamiennych itp. Można jej używać do murowania i wyrównywania powierzchni.

Klej posiada uelastycznioną formułę - wpływającą na ulepszenie parametrów roboczych kleju. Praca z zaprawą klejową Atlas staje się jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza. Wzbogacenie kleju dodatkami uelastyczniającymi powoduje,  że na każdym etapie prac spełnia on oczekiwania glazurnika.

Zaprawa klejowa jest idealna do łazienek, kuchni, korytarzy, schodów i niewielkich powierzchni dekoracyjnych na zewnątrz budynków – trwale  przykleja płytki wszędzie tam, gdzie nie jest wymagane użycie kleju odkształcalnego. Dodatkowo wyrównuje podłoża mineralne – może być używana do szpachlowania powierzchni ścian i jastrychów. Umożliwia murowanie na cienką spoinę – można nią wykonywać drobne prace murarskie podczas wykańczania pomieszczeń. 

1 pal = 48 opak. x 25 kg.

Właściwości:

  • uelastyczniona formuła
  • do płytek ceramicznych, w tym do gresu
  • ulepszone parametry robocze
  • wydłużony czas otwarty
  • obniżony spływ

 

Dane techniczne:

Temperatura stosowania:
od +5 °C do +25 °C
Min/max. grubość kleju:
2 mm / 10 mm
Wchodzenie na posadzkę:
Po około 24 godzinach
Fugowanie:
Po około 24 godzinach
Pełne obciążenie:
Po około 3 dniach
Typ:
C1TE

Ogólne

Producent:
ATLAS