O nas

CO NAS WYRÓŻNIA?

Rzetelne i fachowe doradztwo – dobór właściwego systemu kominowego wymaga fachowej wiedzy. Taką wiedzę posiadają nasi eksperci. Jaki system kominowy wybrać? Stalowy czy ceramiczny? Jaką nasadę kominową? Nie wiesz? Nie szkodzi, wiedzą to nasi eksperci i zawsze chętnie doradzą. Zadzwoń, wyślij maila lub porozmawiaj z nimi na czacie. Podpowiedzą i wyjaśnią wątpliwości.

Bezpłatna wycena – systemy kominowe różnią się od siebie. Dla każdego klienta sporządzamy indywidualną, szczegółową ofertę oraz proponujemy konkretne rozwiązania. Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem inwestycjii z zakresu budowy komina, zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu przygotowania oferty. Wyślij prośbę o wycenę i sprawdź faktyczne koszty.

Dostawa na każdą budowę - zapewniamy wygodę, bo kupujesz bez wychodzenia z domu, a zamówiony towar trafia w dowolne, wskazane Ciebie miejsce. Jako sklep internetowy, mamy możliwość dostarczenia systemu kominowego w dowolne miejsce w Polsce i nie tylko.

Wysyłka systemów bezpośrednio od producenta – nasze kominy są wysyłane do Państwa bezpośrednio od producentów. Taki system gwarantuje skrócenie sieci dystrybucji i większą kontrolę jakości.

Właścicielem pasażu KOMINY.PL jest firma INTERNET CODE Sp. z o.o. Jednym z jej głównych profili działalności jest świadczenie usług informatycznych z zakresu programowania aplikacji internetowych, takich jak portale, sklepy , pasaże oraz indywidualne rozwiązania na zlecenie Klienta. Firma zajmuję się szeroko pojętą informatyką z zakresu Internetu, świadcząc również specjalistyczne usługi, takie jak pozycjonowanie stron, katalogowanie, pisanie specjalistycznych treści branżowych, marketing Internetowy oraz obsługa firm z zakresu serwisu oprogramowania, komputerów. Prowadzimy sprzedaż towarów budowlanych, takich jak systemy kominowe, materiały dociepleniowe i ogrodzeniowe, technika grzewcza oraz osprzęt do domu i ogrodu. Towary te sprzedajemy w systemie bezpośrednich dostaw od producentów i dystrybutorów. Dysponując specjalistyczną kadrą informatyczną, stworzyliśmy oprogramowanie naszych pasaży uruchamiając je na unikalnych adresach internetowych w Polsce. Zatrudniamy profesjonalnie wykształconych handlowców z ogromnym doświadczeniem w branży budowlanej. Pozwoliło to nam na nawiązanie bezpośrednich kontaktów z największymi producentami w Polsce oraz profesjonalne doradztwo przy sprzedaży na poszczególnych pasażach branżowych. Prowadzimy sprzedaż internetową towarów na adresach:

KOMINY.PL

to największy pasaż internetowy oferujący kompletne systemy kominowe – ceramiczne i stalowe, znanych i renomowanych marek.

OSPRZET.PL

to internetowy sklep z narzędziami, elektronarzędziami. Pasaż umożliwia zakup maszyn i urządzeń oraz artykułów takich jak: dłuta, młotki, pilniki itp. Ponadto w ofercie narzędzia pneumatyczne i hydrauliczne oraz niezbędne akcesoria pochodzące bezpośrednio od renomowanych producentów.

OCIEPLENIE.PL

to nowoczesny pasaż internetowy oferujący materiały termoizolacyjne i elewacyjne najlepszych i największych producentów dostępnych na naszym rynku. Kompletna oferta materiałów do ocieplania i docieplania domów, strychów czy poddaszy w najlepszych cenach.

OGRODOWY.PL

pasaż z akcesoriami ogrodowymi, umożliwia zakup maszyn i narzędzi ogrodniczych oraz artykułów takich jak: węże ogrodowe, pompy wody, systemy zraszające. Ponadto w ofercie meble ogrodowe, baseny, huśtawki i hamaki, grille oraz niezbędne akcesoria pochodzące bezpośrednio od renomowanych producentów. Urządzanie ogrodu tylko z nami.

OGRODZENIE.PL

to największy pasaż internetowy oferujący kompletne systemy ogrodzeniowe znanych i renomowanych marek, takich jak: CJ BLOK, Bruk-Bet, Joniec. Specjalizujemy się w doradztwie i sprzedaży ogrodzeń różnego typu. Atrakcyjne ceny oraz kompleksowa obsługa zaspokajają potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

OGRZEWANIE.PL

najwyższej jakości sprzęt i materiały pochodzące od znanych i renomowanych producentów. W swojej ofercie posiadamy kotły i piece C.O. na paliwa stałe i kotły gazowe, grzejniki, urządzenia grzewcze, pompy oraz ogrzewanie podłogowe.

Dodatkowo pracujemy nad stroną internetową pod adresem www.wykonawstwo.pl, na której uruchomiony zostanie katalog firm, wykonujących usługi z zakresu sprzedawanych przez nas towarów. Dla naszych Klientów planujemy kompleksową obsługę, wskazując przy sprzedaży towarów firmy, które mogą jednocześnie wykonać usługi wykonawstwa zakupionych towarów. Planowany rozwój firmy skierowany jest w głównej mierze na zwiększenie obrotów sprzedażowych towarów jak i usług. Optymalizowanie profesjonalnej obsługi Klientów, automatyzacja procesów poprzez wdrożenie nowoczesnych rozwiązań programistycznych i innych mogących zwiększyć sprzedaż i polepszyć obsługę naszych Klientów to zadania jakie wyznaczyliśmy sobie na najbliższe lata.

Zapraszamy do współpracy

 • klientów indywidualnych
 • firmy budowlane
 • producentów

Dlaczego warto u nas kupować?

 • Jesteśmy grupą internetowych pasaży budowlanych: kominy.pl, ocieplenie.pl, ogrzewanie.pl, ogrodzenie.pl, ogrodowy.pl
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie
 • Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i sprawdzonymi markami
 • Udzielamy fachowych porad
 • Od początku działalności notujemy dynamiczny wzrost i stale się rozwijamy

Gwarancja bezpiecznych zakupów

 • Dajemy gwarancję realizacji zaakceptowanych transakcji
 • Dostarczamy materiały na każdą budowę w Polsce za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich
 • Gwarantujemy bezpłatną wycenę
 • Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i sprawdzonymi markami, które zapewniają gwarancję jakości swoich produktów
 • Zakupiony towar trafia do Państwa bezpośrednio od producentów
 • Gwarantujemy zwrot towaru lub gotówki
 • Dbamy o pozytywne rozpatrywanie reklamacji
ISO9001.jpg?1606117253262